Mark Wahlbergin harjoittelu- ja syömisen aikataulu on 1000%

Niille, jotka ovat päättäneet omasta tahdostaan ​​seurata Mark Wahlbergia Instagramissa, ei tule olemaan yllätys, että hän kuluttaa noin 90 prosenttia aikansa työskentelystä. Jos et ole hänen 10,3 miljoonan seuraajansa (hello, hi!), Anna minun kertoa sinulle juuri oppineet!

Katso tämä viesti Instagramissa

Takaisin 4am klubiin. Kiitos @ equinox aina ottaaksemme meidät vastaan. #noshowsilly

Mark Wahlbergin (@markwahlberg) jakama viesti

Per Sean Pennin uusin Instagram (rakas jumala), joka oli screengrab (help), Mark lähetti hänen päivittäistä rutiinia hänen tarinoilleen tuoreiden Q & A -tapahtumien aikana faneilla. Se on seuraava:

  • 2:30 a .: herää
  • 2:45 a.m .: Rukousaika
  • 3:15 a.m .: Aamiainen
  • 3:40 – 5: 15 a .: Harjoittelu
  • 5:30 a.m .: Post-work ateria
  • 6:00 a.m .: Suihku
  • 7:30 a.m .: Golf
  • 8:00 a.m .: Snack
  • 9.30 a.m .: Cryo-chamber recovery
  • 10:30: Snack
  • 11:00 a.m .: Perhe-aika / kokoukset / työpyynnöt
  • Klo 13.00 .: Lounas
  • Klo 14.00 .: Kokoukset / työpyynnöt
  • 3:00 pm: Poimi lapset koulusta
  • 3:30 p.m .: Snack
  • 4:00 pm: Workout # 2
  • 5:00 pm: Suihku
  • Klo 17.30 Illallinen / perhe-aika
  • 7:30 p.m .: Bedtime

    Muistakaa, Mark sanoi, että tämä on “tyypillinen” aikataulu, vaikkakin epäilemättä tulee olemaan vaihteluja aika ajoin. Esimerkiksi Mark saattaa torkkua jonain päivänä ja herätä klo 2:38, eli hän ei pääse ensimmäiseen harjoitteluunsa vasta 3:48 a.m. Että merkitsisi, että nukkumaanmenoa ei ollut ennen klo 7.30, mikä myöhässä ei liian kauhea.

    Joten, uh. Joo.


    Loading...